Опис товару: нитка Devil Design PLA 1,75 мм 1 кг - Ваніль
Філамент PLA єтермопластичний поліестеру вигляді нитки, призначеної для 3D-друку методом FFF. Матеріал намотується на котушку, вакуумно упаковується з поглиначем вологи, а його вага нетто становить1 кгPLA можна використовувати у всіх FFF-принтерах, які не захищені від використання матеріалів сторонніх виробників, а також у розробках з відкритим вихідним кодом.біорозкладний матеріал, виготовлений з відновлюваної природної сировини, що робить його ідеальним вибором для любителів завдяки простоті використання. Кольорова нитка вершковийв діаметрі1,75 мм.
Нитка Devil Design PLA 1,75 мм 1 кг - Ваніль.
Властивості PLA-філаменту
- Легко друкувати за низьких температур
- Опір доспотворення матеріалу
- Біорозкладність
- Запах не дуже інтенсивний
- Він недорогий і випускається в багатьох колірних варіаціях.
- Він не є вогненебезпечним
- Висока міцність
- Повністю водонепроникний
Застосування PLA
- Прототипування
- Освіта
- Створення аксесуарів
- Корпуси для електроніки
- Архітектурні моделі
- Іграшки та гаджети
Наша пропозиція також включає PLA-філаменти інших кольорів.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 200°C до 235°C |
| Температура столу | Від 50°C до 60°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
| Технічні характеристики та фізичні властивості PLA-філера Devil Design | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | НЛА |
| Колір | Ванільний - вершковий |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів | +/- 0,05 мм |
| Котушка | Стандартний |
| Маса | 1 кг |
Нитка від Devil Design
Продукт можна використовувати в багатьох різних принтерах за допомогою процесу FFF. Нитки PLA підходять для багатьох типів друку, а їх переваги включають високу міцність і можливість створювати моделі при низьких температурах, що сприяє використанню базових 3D-принтерів.
Філаменти PLA - ефективні та прості у використанні
PLA нитки легко обробляти, оскільки вони не вимагають високих температур друку та мають дуже низьку усадку при охолодженні. Вони також водонепроникні, біорозкладні, нетоксичні та дуже візуально привабливі.
Завдяки цим властивостям, філаменти PLA ідеально підходять для друку макетів, прототипів та декоративних елементів, а також інших деталей, які не піддаються високому механічному навантаженню. Ми пропонуємо широкий вибір філаментів PLA від перевірених виробників.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Білий |
| Метод друку | Інша |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1,384 кг |
| Нитка — матеріал | АЛЕК |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 8 см |
- Ціна: 1 975 ₴


