Опис продукту: Філамент Fiberlogy Easy PLA 1,75 мм 0,85 кг - нержавіюча сталь
Easy PLA від Fiberlogy – це матеріал, що характеризується хорошою міцністю, що дозволяє друкувати точні та складні елементи. Матеріал може використовуватися як початківцями 3D-принтерів, так і досвідченими професіоналами. Продукт вакуумно упакований з поглиначем вологи для захисту матеріалу під час зберігання та транспортування. Діаметр монтажного отвору становить 52 мм, а діаметр нитки...1,75 мм, вага нетто матеріалу0,85 кг,кольорова вставканержавіюча сталь - сірийФіламенти PLA можна використовувати з будь-яким принтером, який не має вбудованого захисту від матеріалів сторонніх виробників. Філамент Easy PLA можна використовувати для різноманітних прототипів, іграшок, ювелірних виробів, прикрас тощо.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент PLA Fiberlogy Easy 1,75 мм 0,85 кг - нержавіюча сталь.
Переваги PLA-філаменту
- Має низьку усадку матеріалу
- Має слабкий аромат.
- Він водонепроникний
- Міцний
- Біорозкладний
- Високостійкий до деформації матеріал
- Це не легкозаймистий матеріал
- Рекомендована температура головки 3D-принтера повинна бути від 200°C до 230°C, а температура платформи - від 50°C до 70°C.
- Виробник рекомендує охолоджувати роздруківку
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 200°C до 230°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Температура друку | Від 200°C до 230°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Матеріал | Легкий PLA |
| Діаметр котушки | 200 мм |
| Ширина котушки | 58 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 54 мм |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Розміри упаковки | 205 x 205 x 90 мм |
| Вага нетто | 0,85 кг |
Зразки друку з використанням філаменту Easy PLA
Зразки відбитків.
Нитка Fiberlogy Easy PLA 1,75 мм 0,85 кг - Inox
Для виробництва філаментів PLA найчастіше використовується цукрова тростина або кукурудза. На відміну від інших філаментів, PLA виділяє невелику кількість неприємного запаху при плавленні.
Матеріал біорозкладний та характеризується низькою усадкою. Філаменти Fiberlogy Easy PLA діаметром 1,75 мм та вагою 0,85 кг з нержавіючої сталі найчастіше обирають початківці-ентузіасти 3D-друку.
Додаткова інформація про філамент Fiberlogy Easy PLA
Підвищена стійкість до ультрафіолетового випромінювання в поєднанні з дуже низьким водопоглинанням гарантує універсальне використання відбитків.
Цей філамент Fiberlogy Easy PLA 1,75 мм 0,85 кг універсальний. Його щільність становить 1,24 г/см³. Він має температуру прогину при навантаженні 55℃.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1,319 кг |
| Нитка — матеріал | АЛЕК |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 9 см |
- Ціна: 1 975 ₴


