Опис продукту: Філамент Fiberlogy Easy PLA 1,75 мм 0,85 кг - Червоний
Філамент PLA характеризується високою міцністю, водостійкістю та стійкістю до деформації. Виріб являє собою термопластичний матеріал, намотаний на котушку. Його діаметр1,75 мм, а маса нетто дорівнює0,85 кгКольоровий PLA-філаментчервоний.Його використовують новачки, які використовують 3D-принтери FFF/FDM, серед інших, а також може використовуватися в друкарських ручках та пристроях з відкритим кодом. Філаменти PLA виробництва Fiberlogy виготовлені з сировини найвищої якості. Діаметр монтажного отвору становить 52 мм.Easy PLA filament можна використовувати, наприклад, для друку різних типів прототипів, іграшок, прикрас, прикрас тощо.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент PLA Fiberlogy Easy 1,75 мм 0,85 кг - червоний.
Переваги філаментів Easy PLA
- Рекомендована температура головки принтера становить від 200°C до 230°C, а температура платформи – від 50°C до 70°C.
- Філаменти PLA від Fiberlogy сумісні з принтерами, які не мають фіксатора матеріалу від сторонніх постачальників.
- Він виділяє злегка інтенсивний аромат.
- Він не є вогненебезпечним
- Характеризується дуже низькою усадкою матеріалу
- Характеризується дуже хорошою адгезією між шарами друку.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 200°C до 230°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
| Технічні характеристики та властивості нитки Fiberlogy Easy PLA | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | Легкий PLA |
| Колір | Червоний |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів | +/- 0,02 мм |
| Швидкість друку | < 100 mm/s |
| Термічний опір | До 55°C |
| Щільність | 1,24 г/см³ |
| Котушка | Багаторазовий |
| Розміри золотника | 200 x 58 мм |
| Маса | 0,85 кг |
Зразки друку з використанням філаменту Easy PLA
Зразки відбитків.
Чому варто обрати філамент Fiberlogy Easy PLA?
Правильний філамент має вирішальне значення для кінцевої якості друкованих об'єктів. Тому варто використовувати філамент Fiberlogy Easy PLA Red. Цей філамент може похвалитися чудовою якістю фазового переходу та не потребує нагрівального ліжка завдяки нижчій температурі друку порівняно з пластиковими філаментами. Крім того, філамент Fiberlogy Easy PLA Red нетоксичний та легко відновлюється.
Як оптимально вибрати температуру для філаменту Fiberlogy Easy PLA Red?
Кінцева якість 3D-друку залежить від кількох важливих факторів. Щодо вимог до обладнання, які випливають виключно з конструкції 3D-принтера, вкрай важливо забезпечити не лише достатньо високу роздільну здатність друку, але й відповідну температуру для філаменту Easy PLA Red. Для найкращих результатів встановіть температуру сопла в головці принтера не менше 200°C і не більше 230°C. Хоча це не обов'язково, нагрівання платформи принтера приблизно до 50°C також може бути корисним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Червоний |
| Метод друку | Інша |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1,293 кг |
| Нитка — матеріал | АЛЕК |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 9 см |
- Ціна: 1 735 ₴


