Опис продукту: Філамент PLA Print-Me Satin Matt 1,75 мм 0,85 кг - Skin
Філамент PLA Skin від Print-Me з матовим матовим покриттям – чудовий вибір для тих, хто цінує естетику та легкість друку.матове покриттящо надає відбиткам гладкого, елегантного вигляду, ідеального для моделювання, архітектури та декорування.низька усадка та висока адгезія між шарами, цей філамент гарантує точність та розмірну стабільність деталей. Крім того, вінлегко друкувати, що робить його придатним як для початківців, так і для професіоналів. Вага нетто нитки, намотаної на котушку діаметром1,75 ммце850 г.
Філамент Print-Me Satin Matt PLA 1,75 мм 0,85 кг - Шкірний.
Властивості матового PLA-філера
- Сатинове, матове покриття
- Гарна адгезія між шарами
- Легко друкувати, ідеально підходить як для початківців, так і для досвідчених користувачів
- Без ефекту чищення зубною ниткою
- Висока точність розмірів
- Можливість шліфування та склеювання
Застосування філаментів
- Модельні відбитки
- Архітектурні моделі
- Декоративні елементи
- Хобі-проекти
- Друк, де важлива естетика поверхні
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 180°C до 210°C |
| Температура столу | Від 45°C до 60°C |
| Охолодження друку | Від 60% до 100% |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Цей філамент гарантує точність та розмірну стабільність деталей.
| Технічні характеристики та фізичні властивості філаменту PLA Print-Me Satin Matt | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | Сатиновий матовий PLA |
| Колір | Шкіра |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів | +/- 0,05 мм |
| Швидкість друку | Від 30 до 60 мм/с |
| Термічний опір | 90°C |
| Щільність | 1,17 г/см3 |
| Котушка | Стандартний |
| Маса | 0,85 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1.332 кг |
| Властивості ниток | Мат |
| Нитка — матеріал | PLA матовий сатин |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 8 см |
- Ціна: 2 065 ₴


