Опис продукту: Філамент Fiberlogy Easy PLA 1,75 мм 0,85 кг - Синій
Easy PLA – це філамент, який дозволяє створювати дуже високоякісні відбитки, створюючи ще більш вибагливі та складні дизайни. Термопластичний поліестер намотується на котушку та упаковується у вакуумну упаковку з поглиначем вологи. Філамент PLA характеризується низькою усадкою матеріалу та високим блиском. Він характеризується підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень. Діаметр матеріалу становить1,75 мм, маса0,85 кг, кольорова ниткасинійЗавдяки своїм властивостям, його використовують у таких сферах, як упаковка харчових продуктів та медичні аксесуари, а також для створення фігурок, іграшок, ювелірних виробів, брелоків та інших гаджетів. Котушка, на яку намотується нитка, постачається у двох різних варіантах, що постачаються випадковим чином.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент PLA Fiberlogy Easy 1,75 мм 0,85 кг - синій.
Інші властивості PLA-філанки
Матеріал повністю водонепроникний та біорозкладний. Він дуже добре з'єднує всі шари під час друку. Під час роботи виділяє слабкий запах та характеризується стійкістю до деформації матеріалу. Крім того, філаменти PLA не є горючими. Рекомендована температура друкуючої головки становить від 200°C до 230°C, а температура ліжка – від 50°C до 70°C. Філаменти Fiberlogy сумісні з 3D-принтерами, які не мають вбудованого захисту від картриджів, виготовлених стороннім постачальником.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 200°C до 230°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
| Технічні характеристики та властивості філаменту Fiberlogy Easy PLA | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | Легкий PLA |
| Колір | Синій |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів | +/- 0,02 мм |
| Швидкість друку | < 100 mm/s |
| Термічний опір | До 55°C |
| Щільність | 1,24 г/см³ |
| Котушка | Багаторазовий |
| Розміри золотника | 200 x 58 мм |
| Маса | 0,85 кг |
Зразки друку з використанням філаменту Easy PLA
Зразки відбитків.
Fiberlogy Easy PLA - філаменти з високою механічною міцністю
Філаменти Fiberlogy Blue із серії Easy PLA виготовлені з полілактиду, органічного полімеру, що складається з молочної кислоти. Цей філамент пропонує численні переваги. Перш за все, об'єкти, надруковані цим філаментом, характеризуються високою механічною міцністю та не виділяють шкідливих випарів під час друку, на відміну від більшості стандартних пластикових філаментів.
Оптимальні технічні умови для 3D-друку з PLA
Для досягнення максимально можливої точності відтворення деталей цифрової тривимірної моделі об'єкта у її фізичній формі під час процесу 3D-друку важливо забезпечити відповідні технічні умови. На точність друку впливає не лише роздільна здатність друку, яка залежить від конструкції обладнання принтера, але й ефективність системи охолодження. Чим краще охолодження, тим швидше затвердівають окремі лінії друку. Крім того, чим більша щільність ліній друку, тим краща механічна міцність – надрукований елемент є більш еластичним і менш схильним до розтріскування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Синій |
| Метод друку | Інша |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 21 см |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Стан | Нове |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 1 735 ₴


