Опис продукту: Філамент Fiberlogy Refill Easy PLA 1,75 мм 0,85 кг - Помаранчевий
Помаранчевий філамент виготовлений з матеріалу Easy PLA. Він вакуумно упакований без котушки. Призначений для 3D-принтерів, що використовуютьФФФ/ФДМВставка водонепроникна та біорозкладна. Діаметр нитки1,75 мм,і маса матеріалу850 г.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент Fiberlogy Refill Easy PLA помаранчевого кольору.
Екологічно чисті змінні філаменти
Перевагою філаментів Refill є їхня нижча ціна та відсутність одноразових котушок, які потрібно викидати після кожного використання. Філамент Refill Easy PLA призначений для використання з багаторазовою котушкою Masterspool, на якій ви можете друкувати самостійно. Це рішення допомагає нам піклуватися про навколишнє середовище.
Властивості нитки Easy PLA
- Міцний
- Він не є вогненебезпечним
- Високостійкий до деформації матеріал
- Він виділяє злегка інтенсивний аромат.
- Біорозкладний
- Водонепроникний
- Має низьку усадку матеріалу
Проста діаграма власності PLA.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 200°C до 230°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики нитки PLA Fiberlogy Easy
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Температура друку | Від 200°C до 230°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Тип нитки розжарювання | НЛА |
| Вага нетто | 0,85 кг |
Філамент Fiberlogy Refill Easy PLA 1,75 мм 0,85 кг - Помаранчевий
Філамент Fiberlogy PLA Refill Easy Orange розроблений та упакований для багаторазового використання на котушках. Це позбавляє потреби в пластику та є більш дбайливим для навколишнього середовища та вашого гаманця.
Виріб герметично закритий та оснащений поглиначем вологи, який зберігає властивості PLA-матеріалу протягом тривалого часу. Філамент має діаметр 1,75 мм та вагу нетто 850 г.
Практичний та ефективний PLA-філамент від Fiberlogy
Філамент PLA Fiberlogy Refill Easy Orange легко обробляється та має низьку усадку, що робить його надзвичайно зручним у використанні. Його яскравий помаранчевий відтінок чудово виглядає на будь-якому відбитку, від архітектурних моделей до іграшок.
Використання PLA-філаментів не вимагає нагрівання робочої камери чи нагрівального ліжка, а матеріал не виділяє токсичних випарів навіть за високих температур. Це робить PLA-філамент Fiberlogy чудовим вибором навіть для тих, хто тільки починає вивчати 3D-друк.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,95 кг |
| Нитка — матеріал | АЛЕК |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 21 см |
- Ціна: 1 625 ₴

