Опис продукту: Філамент Fiberlogy Easy PLA 1,75 мм 0,85 кг - Сірий
Завдяки своїм властивостям, філаменти PLA виробництва Fiberlogy рекомендуються, зокрема, для початківців у використанні 3D-принтерів. Продукт упакований у вакуумну упаковку з поглиначем вологи для максимального захисту матеріалу під час транспортування. Діаметр монтажного отвору становить 52 мм, діаметр філаменту...1,75 мм, а чиста вага матеріалу0,85 кгФіламенти PLA можна використовувати з будь-яким принтером, який не має вбудованого захисту від матеріалів, вироблених сторонніми компаніями.Філамент PLA Easy можна використовувати, наприклад, для друку різних видів прототипів, іграшок, окремих елементів іграшок, ювелірних виробів, прикрас тощо.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент PLA Fiberlogy Easy 1,75 мм 0,85 кг - сірий.
Властивості PLA-філаменту
- Має низьку усадку матеріалу
- Має слабкий аромат.
- Він водонепроникний
- Міцний
- Використовується для друку за низьких температур
- Біорозкладний
- Високостійкий до деформації матеріал
- Це не легкозаймистий матеріал
- Рекомендована температура головки 3D-принтера повинна бути від 200°C до 230°C, а температура платформи - від 50°C до 70°C.
- Виробник рекомендує охолоджувати роздруківку
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 200°C до 230°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
| Технічні характеристики та властивості нитки Fiberlogy Easy PLA | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | Легкий PLA |
| Колір | Сірий |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів | +/- 0,02 мм |
| Швидкість друку | < 100 mm/s |
| Термічний опір | До 55°C |
| Щільність | 1,24 г/см³ |
| Котушка | Багаторазовий |
| Розміри золотника | 200 x 58 мм |
| Маса | 0,85 кг |
Зразки друку з використанням філаменту Easy PLA
Зразки відбитків.
Філамент Fiberlogy Easy PLA 1,75 мм 0,85 кг - сірий
Філамент PLA виготовляється з натуральних матеріалів, таких як кукурудза та цукрова тростина. Як результат, він має мінімальний запах під час використання та повністю біорозкладний.
Ми пропонуємо філаменти Fiberlogy Easy PLA діаметром 1,75 мм та вагою 0,85 кг сірого кольору. Їх універсальне використання та низька усадка роблять їх популярним вибором як для початківців, так і для досвідчених ентузіастів 3D-друку.
Додаткова інформація про філаменти Fiberlogy Easy PLA діаметром 1,75 мм та вагою 0,85 кг
Щільність цього філаменту становить 1,24 г/см³. Він також характеризується підвищеною стійкістю до вигину та розриву.
Філаменти Fiberlogy Easy PLA 1,75 мм 0,85 кг ідеально підходять для створення прототипів і можуть використовуватися для друку як простих, так і складних компонентів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Сірий |
| Метод друку | Інша |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1,2 кг |
| Нитка — матеріал | АЛЕК |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 9 см |
- Ціна: 1 735 ₴


