Опис продукту: Філамент Fiberlogy Easy PLA 1,75 мм 0,85 кг - Зелений
Easy PLA від Fiberlogy – це матеріал, який дозволяє друкувати складні моделі. Матеріал може використовуватися як початківцями 3D-принтерами, так і досвідченими професіоналами. Продукт вакуумно упакований з поглиначем вологи. Діаметр отвору для кріплення котушки становить 52 мм, а діаметр філаменту...1,75 мм, а чиста вага матеріалу0,85 кгКольорова вставкаРубіново-червоний (червоний)Філаменти Easy PLA можна використовувати з будь-яким принтером, який не має вбудованого захисту від матеріалів сторонніх виробників. Філамент можна використовувати для різноманітних прототипів, іграшок, ювелірних виробів, прикрас тощо.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент Fiberlogy Easy PLA 1,75 мм 0,85 кг - рубіново-червоний.
Переваги PLA-філаменту
- Має низьку усадку матеріалу
- Має слабкий аромат.
- Водонепроникний
- Міцний
- Біорозкладний
- Високостійкий до деформації матеріал
- Це не легкозаймистий матеріал
- Рекомендована температура головки 3D-принтера повинна бути від 200°C до 230°C, а температура платформи - від 50°C до 70°C.
- Виробник рекомендує охолоджувати роздруківку
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 200°C до 230°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Рубіново-червоний |
| Температура друку | Від 200°C до 230°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Тип нитки розжарювання | Легкий PLA |
| Діаметр котушки | 200 мм |
| Ширина котушки | 80 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 52 мм |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Розміри упаковки | 205 x 205 x 90 мм |
| Вага нетто | 0,85 кг |
Зразки друку з використанням філаменту Easy PLA
Зразки відбитків.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Червоний |
| Метод друку | Інша |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1.32 кг |
| Нитка — матеріал | АЛЕК |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 9 см |
- Ціна: 1 975 ₴



