Опис продукту: Філамент Fiberlogy Refill Easy PLA 1,75 мм 0,85 кг - білий
Філамент Fiberlogy Easy PLA у версії зі змінним заправленням.НЛАє чудовим вибором для тих, хто тільки починає свою пригоду з 3D-друком. Матеріал не виділяє інтенсивних запахів під час друку, а філамент характеризується відносно низькою усадкою друку. Картридж сумісний з принтерами, що використовують технологію 3D-друку.ФФФ/ФДМякі не мають жодних замків, що перешкоджають роботі з філаментами інших компаній. Продукт упакований у вакуумі, а в упаковку також входить поглинач вологи для забезпеченнянайвищийякість продукції.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Змінний філамент Easy PLA білого кольору. Кожна нитка філаменту має діаметр 1,75 мм.
Що таке змінні філаменти?
Змінні філаменти не постачаються із заводською котушкою, на якій зазвичай знаходиться матеріал для друку. Ви отримуєте сам матеріал, який потім можна розмістити на багаторазових котушках, які можна створити самостійно за власним дизайном або знайти в Інтернеті. Виробник пропонує використовувати котушку.MASTERSPOOL за дизайном. Такі рішення допомагають мінімізувати кількість пластику, що утворюється при використанні одноразових котушок.
Найважливіші характеристики PLA-філаменту
- Запах не дуже інтенсивний
- Водостійкість
- Біорозкладність
- Низька усадка матеріалу
- Біорозкладний
- Для білого філаменту рекомендована температура друку має становити 230°C.°C
- Виробник рекомендує охолоджувати роздруківку
Проста таблиця властивостей PLA-філаменту.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 230°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Білий |
| Температура друку | Від 230°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Матеріал | Легкий PLA |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Розміри упаковки | 205 x 205 x 90 мм |
| Вага нетто | 0,85 кг |
Філамент Fiberlogy Refill Easy PLA 1.75 мм 0.85 кг - білий
Завдяки своїй простоті та, перш за все, безпеці використання, PLA є популярним вибором для тих, хто тільки починає свою пригоду з 3D-друком. PLA можна успішно використовувати для друку біорозкладних іграшок, ювелірних виробів та предметів повсякденного вжитку.
Філамент Fiberlogy Refill Easy PLA 1,75 мм 0,85 кг білого кольору універсальний. Він сумісний з більшістю принтерів та ручок.
PLA-філаменти - додаткова інформація
Цей PLA-філамент характеризується низькою усадкою та повною водонепроникністю. Він також стійкий до ультрафіолетового випромінювання.
PLA виготовляється з натуральної сировини, такої як цукрова тростина та кукурудза. Тому під час термічної обробки філамент виділяє лише незначну кількість неприємного запаху.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Білий |
| Метод друку | Інша |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1 кг |
| Нитка — матеріал | АЛЕК |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 20,5 см |
- Ціна: 1 625 ₴


