Опис продукту: Філамент Fiberlogy Easy PLA 1,75 мм 0,85 кг - темно-синій
Easy PLA від Fiberlogy – це матеріал, що характеризується хорошою міцністю. Він дозволяє друкувати складні моделі. Матеріал може використовуватися як початківцями 3D-принтерів, так і досвідченими професіоналами. Продукт вакуумно упакований з поглиначем вологи. Діаметр отвору для кріплення котушки становить 52 мм, діаметр філаменту...1,75 мм, а чиста вага матеріалу0,85 кгПредметом продажу є матеріал у кольорітемно-синій. Нитки PLA можна використовувати з будь-яким принтером, який не має вбудованого захисту від матеріалів, виготовлених сторонньою компанією. Нитку Easy PLA можна використовувати для різних типів прототипів, іграшок, ювелірних виробів, прикрас тощо. Товар має два варіанти шпулі, надсилаються випадковим чином.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент Fiberlogy Easy PLA 1,75 мм 0,85 кг - темно-синій.Переваги PLA-філаменту
- Має низьку усадку матеріалу
- Має слабкий аромат.
- Водонепроникний
- Міцний
- Біорозкладний
- Високостійкий до деформації матеріал
- Це не легкозаймистий матеріал
- Рекомендована температура головки 3D-принтера повинна бути від 200°C до 230°C, а температура платформи - від 50°C до 70°C.
- Виробник рекомендує охолоджувати роздруківку
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 200°C до 230°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Військово-морський флот |
| Температура друку | Від 200°C до 230°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Тип нитки розжарювання | Легкий PLA |
| Діаметр котушки | 200 мм |
| Ширина котушки | 80 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 52 мм |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Розміри упаковки | 205 x 205 x 90 мм |
| Вага нетто | 0,85 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1,2 кг |
| Нитка — матеріал | АЛЕК |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 6,5 см |
- Ціна: 1 735 ₴


