Опис продукту: Філамент PLA Print-Me Satin Matt 1,75 мм 0,85 кг - колір Bone
Нитка виготовлена з матеріалуСатиновий матовий PLAу кольорібілийдля 3D-принтерів. Дякую.зменшеного блиску, лінії між шарами друку набагато менш помітні, що надає друкованим елементамнадзвичайно гладка та естетична поверхняЦей матеріал поєднує в собі перевагилегкий друк, відомий своїм класичним PLA, з чудовими механічними властивостями та атласним виглядом. Розроблений для використання в 3D-принтерах, що використовують технологію FFF/FDM. Вставка біорозкладна. Діаметр нитки1,75 мм, а маса матеріалу дорівнює0,85 кг.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Властивості матового PLA
- Відмінна адгезія між шарами
- Ідеальний матеріал для початківців
- Матова поверхня після друку
- Ніякої так званої зубної нитки
- Без усадки
- Висока точність розмірів друкованих деталей
- Матеріал кристалізується в 3 рази швидше порівняно з філаментами серії EcoLine та інших відомих брендів.
- Він не такий крихкий, як інші філаменти PLA
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 205°C до 220°C |
| Температура столу | Від 20°C до 60°C |
| Охолодження друку | Від 70% до 100% |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Філамент Print-Me Satin Matt PLA 1.75 мм 0.85 кг - антрацитово-чорний.
| Технічні характеристики та фізичні властивості філаменту PLA Print-Me Satin Matt | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | Сатиновий матовий PLA |
| Колір | Кістка |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів | +/- 0,05 мм |
| Швидкість друку | Від 30 мм/с до 60 мм/с |
| Термічний опір | 80°C |
| Щільність | 1,2 г/см3 |
| Котушка | Стандартний |
| Маса | 0,85 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Білий |
| Метод друку | Інша |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 22 см |
| Властивості ниток | Мат |
| Нитка — матеріал | PLA матовий сатин |
| Стан | Нове |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 2 065 ₴


