Опис продукту: Філамент Print-Me Swift PETG 1,75 мм 1 кг - Icy Lake
Філамент виготовлений з кольорового матеріалу Swift PETGКрижане озеродля 3D-принтерів. Вага нетто нитки, намотаної на котушку, становить1 кг, а його діаметр дорівнює1,75 ммМатеріал має високу стійкість до вигину та ударів, що робить його ідеальним для друку міцних компонентів. Його висока гнучкість знижує ризик розтріскування, а довговічність дозволяє використовувати його в широкому спектрі застосувань. Продукт постачається у вакуумній упаковці та призначений для використання у 3D-принтерах, що використовують технологію FFF/FDM.
Наша пропозиція також включає інші філаменти - перегляньте їх!
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Swift PETG Properties
- Відмінна адгезія між шарами
- Матеріал для більш досвідчених користувачів
- Глянцева поверхня після друку
- Легкий ефект використання зубної нитки
- Невелике скорочення
- Висока розмірна точність друкованого елемента
- Висока прозорість
- Висока механічна міцність
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 220°C до 250°C |
| Температура столу | Від 60°C до 80°C |
| Охолодження друку | Від 50% до 100% |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Філамент Print-Me Swift PETG 1,75 мм 1 кг - Icy Lake.
Технічні характеристики та фізичні властивості філаменту Print-Me Swift PETG
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | ПЕТГ |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,05 мм |
| Колір | Крижане озеро |
| Щільність | 1,15 г/см3 |
| Термічний опір | 70°C |
| Швидкість друку | Від 30 до 60 мм/с |
| Усадка матеріалу | 0,1% |
| Вага продукту | 1 кг |
| Вакуумне пакування | Так |
| Поглинач вологи | Так |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1,473 кг |
| Нитка — матеріал | ПЕТГ |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 8,5 см |
- Ціна: 2 065 ₴


