Опис товару: Водонепроникний зонд з датчиком температури DS18B20 - Okystar - 20 м
Водонепроникний зонд із цифровим датчикомДС18Б20. Сумісний з Arduino і Raspberry Pi. Він живиться напругою від3 Ввниз5,5 В. Датчик дозволяє вимірювати температуру у віддалених місцях, важкодоступних від основного контролера та в місцях з підвищеною вологістю. Корпус виготовлений з нержавіючої сталі і має розміри50 x 6 ммДовжина кабелю становить20 м. Прилад дозволяє вимірювати температуру в діапазонівід -55°C до 125°C.
| Для правильного вимірювання температури потрібен резистор 4,7 кОм.Ом, підключений між джерелом живлення та сигнальним проводом. |
Датчик захований у водонепроникному корпусі з нержавіючої сталі.
Продукт сумісний з Arduino та Raspberry Pi Посібник користувача Arduino доступний тут. Датчик також можна підключити через Raspberry Pi, як описано в . |
Проводи - це ізольовані дроти:
Датчик зв'язується через один шинний інтерфейс (1-Wire) та працює з напругою від 3 В до 5,5 В.
| Ні. | Опис | Дріт |
|---|---|---|
1 | Живлення датчика. Від 3 В до 5,5 В. | червоний |
2 | Маса системи. | чорний |
3 | Сигнальний провід. | жовтий |
Водонепроникний зонд з датчиком температури DS18B20 - Okystar - 20 м.
Технічні характеристики датчика температури
- Колір: чорний
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Вбудований датчик температури: DS18B20
- Напруга живлення: від 3 В до 5,5 В
- Діапазон робочих температур: від -55°C до 125°C
- Температура зберігання: від -55°C до 125°C
- Точність: ±0,5°C у діапазоні температур від -10°C до 85°C
- Інтерфейс: 1-Wire
- Довжина кабелю: 20 м
- Розміри зонда: 6 x 50 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 4,3 см |
| Довжина кабелю | 20,0 м м |
| Модуль — Температура з | -55 °C |
| Модуль — тип | Температурі |
| Подавайте напругу | 5,5 В |
| Стан | Нове |
| Ширина паковання | 19 см |
- Ціна: 1 625 ₴


