Опис продукту: Модуль із цифровим датчиком температури MLX90614ESF-BAA-000-TU-ND
Цей датчик використовує інфрачервоне світло для вимірювання температури. Він працює в діапазоні температур від -70°C до 380°C для температури об'єкта або від -40°C до 85°C для температури сенсора. Він з'єднується через шину I2C. Напруга живлення коливається від 3,0 В до 5 В.
Модуль з цифровим датчиком температури MLX90614ESF-BAA-000-TU-ND.
Модуль з цифровим датчиком температури MLX90614ESF-BAA-000-TU-ND.
| Ім'я | Опис |
|---|---|
| VIN-код | Напруга живлення від 3,0 В до 5,0 В. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| СКЛ | Лінія тактової частоти шини I2C (TWI). |
| Адвентистська церковна ієрархія | Лінія передачі даних шини I2C (TWI). |
Виведення
Датчик має чотири основні контакти для кріплення роз'ємів, таких як:золота шпилька- растр 2,54 мм (смуга входить до комплекту для самостійного складання).
Відмінності між окремими моделями термометрів серії MLX90614 можна знайти в порівнянні.
Параметри
- Версія: MLX90614ESF-BAA-000-TU-ND
- Напруга живлення: від 3,0 до 5 В
- Діапазон вимірювання:
- від -70°C до 380°C для температури об'єкта
- від -40°C до 85°C для температури датчика
- Роздільна здатність:
- 0,02°C для інтерфейсів I2C, SMBus, TWI
- 0,14°C для інтерфейсу ШІМ
- Зв'язок: ШІМ або I2C (SMBus, TWI)
- Точність: до 0,5°C в діапазоні від 0°C до 50°C
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Інтерфейс | I2C |
| Вага паковання | 0,002 кг |
| Модуль — Температура з | -70 °C |
| Модуль — збирання | Монтажні отвори |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 8 см |
- Ціна: 2 065 ₴




