Опис продукту: CJMCU SHT10 - цифровий датчик температури та вологості
Датчик вологості та температури з живленням від напруги3,3 ВДіапазон вимірювання температури становитьвід -40 °C до 123,8 °C, для вологостівід 0 до 100% відносної вологості.
Продукт, сумісний з Arduino. Датчик може керуватися за допомогою мікроконтролера Arduino. На GitHub є один для Arduino. |
Опис контактів модуля
Комплект містить пластину із золотими контактами для самостійного паяння, завдяки якій модуль можна безпосередньо підключити до мікроконтролера за допомогою проводів або вставити в макетну плату.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| ЗЕМЛЯ | Маса системи |
| СКК | Лінія годинника |
| ДАТА | Лінія передачі даних |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Блок живлення 3,3 В |
Технічні характеристики датчика
- Напруга живлення: 3,3 В
- Два монтажні отвори діаметром 3 мм
- Температура
- Діапазон вимірювання: від -40 до 123,8 °C
- Точність: ±0,5°C
- Вологість:
- Діапазон вимірювання: від 0% відносної вологості до 100% відносної вологості
- Точність: ±4,5% відносної вологості*
- Розміри: 23 x 11 x 2 мм
CJMCU SHT10 - цифровий датчик температури та вологості
Цифровий датчик температури та вологості CJMCU SHT10 – це пристрій, ключовими перевагами якого є висока точність та стабільна робота. Цифровий датчик температури та вологості вирізняється компактними розмірами та малою вагою.
На платі міститься вся найважливіша інформація щодо розпіновки, що мінімізує ризик неправильного підключення проводів.
Інша інформація про цифровий датчик CJMCU SHT10
Широкий діапазон вимірювання температури та вологості забезпечує універсальне використання датчика. Для роботи не потрібні додаткові аксесуари. Датчик характеризується простим та інтуїтивно зрозумілим керуванням.
У категорії багатофункціональних вимірювачів ми пропонуємо широкий вибір датчиків, що дозволяють точно вимірювати два або більше параметрів одночасно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | I2C |
| Вага паковання | 0,002 кг |
| Модуль — Температура з | -40 °C |
| глибина паковання | 8 см |
- Ціна: 1 655 ₴



