Опис продукту: Мікроаналоговий сервопривід TowerPro MG90s з металевим редуктором
Ефективний тип сервоприводумікророзроблений зточний контрольу невеликих проектах. Завдяки надійнійметалева шестерняСервопривід характеризується високою міцністю та надійністю, що робить його ідеальним вибором для аматорської та професійної робототехніки, моделювання та радіокерованих транспортних засобів. Він пропонує крутний момент2,2 кг*смпід напругою6 ВПристрій має широкий діапазон рухів.від 0° до 180°Комплект включає монтажні гвинти та кронштейни.
Мікроаналоговий сервопривід TowerPro MG90s з металевим редуктором.
Сервопривід MG90s має дуже широкий спектр застосування.
Застосування сервоприводу MG90s
Мікросервопривід TowerPro MG90s пропонує точне керування, що робить його ідеальним для широкого спектру застосувань.
- Моделювання- керування рухомими частинами літаків, автомобілів та інших моделей
- Робототехніка -привід та керування рухом роботів-маніпуляторів, захоплень та інших механізмів
- Проекти «Зроби сам» -автоматизація рухомих елементів в електронних проектах
- Системи дистанційного керування (RC)- перевірка систем рульового керування, дросельних заслінок та інших механізмів
Технічні характеристики сервоприводу MG90s
- Металева шестерня
- Напруга живлення: від 4,8 В до 6,0 В
- Параметри для 4,8 В:
- Крутний момент: 1,8 кг*см (0,2 Нм)
- Швидкість: 0,1 сек/60°
- Параметри для 6.0 В:
- Крутний момент: 2,2 кг*см (0,23 Нм)
- Швидкість: 0,08 сек/60°
- Діапазон руху: від 0° до 180°
- Розміри: 22,8 x 12,2 x 28,5 мм
- Вага: 13,4 г
Наша пропозиція також включає сервоконтролери.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 12.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28,5 мм мм |
| Висота паковання | 11 см |
| Напруга живлення від | 4,8 В |
| Розмір сервоприводу | мікро |
| Сервопривод — Тип | аналоговий |
| крутний момент | 1,8 кг*см |
- Ціна: 1 625 ₴



