Опис продукту: Сервопривід Feetech FC-SRB-002 - стандартний
Цей стандартний цифровий сервопривід Feetech працює на напрузі від 4,8 В до 7,4 В. Максимальний діапазон імпульсів становить 500-2500 мкс. Сервопривід пропонує діапазон руху від 0° до 180°. Він ідеально підходить для використання в аматорській та професійній робототехніці, моделюванні з рухомими частинами або як електричний елемент керування для машин, що потребують точного керування положенням та нахилом. Цифровий сервопривід отримує сигнал від приймача та перетворює його на імпульс, що надсилається на серводвигун. Швидкість надсилання імпульсів живлення значно вища у цифрових сервоприводах, що призводить до меншої затримки. Під час роботи може виникати характерний шум, спричинений високочастотними імпульсами, що надсилаються на двигун під час належної роботи сервоприводу. Сервопривід оснащений 3-метровим кабелем. Комплект включає кріплення сервоприводу та монтажні елементи – шайби, гвинти та Т-подібні стрижні.
Вміст набору.
Технічні характеристики сервоприводу Feetech FC-SRB-002
- Напруга живлення: від 4,8 В до 7,4 В
- Діапазон руху: від 0° до 180°
- Тип: цифровий
- Максимальний діапазон імпульсів: 500 - 2500 мкс
- Довжина кабелю: приблизно 300 мм
- Розміри: 40,0 x 20,0 x 40,5 мм.
- Вага: 59 г
- Параметри для 4,8 В:
- Крутний момент: 14,0 кг*см (1,40 Нм)
- Робоча швидкість: 0,18 с/60°
- Параметри для 6 В:
- Крутний момент: 15,0 кг*см (1,50 Нм)
- Робоча швидкість: 0,16 с/60°
- Комплект включає в себе набір Т-подібних балок, шайби, гвинти та кріплення сервоприводу.
Наша пропозиція також включає кабелі та сервоконтролери.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,09 кг |
| Висота | 41 мм мм |
| Маса | 59 г |
| Подавайте напругу | 7,4 В |
| Сервопривод — Діапазон | 180 ° |
| Сервопривод — швидкість | 0,16 сек/60° |
| Ширина паковання | 6 см |
| глибина паковання | 2 см |
- Ціна: 1 855 ₴



