Опис продукту: Сервопривід Hitec HS-485HB Deluxe - стандартний
Потужний стандартний сервопривід має надміцні карбонові шестерні. Швидкість: 0,18 с/60°. Крутний момент: 6 кг. Розміри: 39 x 20 x 38 мм. Вага: 45 г.
Специфікації сервоприводу
- Напруга живлення: від 4,8 В до 6,0 В
- Діапазон руху: від 0° до 180°
- Верхній кульковий підшипник
- Розміри: 39 x 19,8 x 38 мм
- Вага: 45 г
- Параметри для 4,8 В:
- Споживання енергії:
8 мА - стан очікування
150 мА - робота без навантаження - Момент: 4.8кг*см (0,47 Нм)
- Швидкість:0,22 сек/60°
- Параметри для 6.0 В:
- Споживання енергії:
8,8 мА - стан очікування
180 мА - робота без навантаження - Крутний момент: 6,0 кг*см (0,58 Нм)
- Швидкість: 0,18 сек/60°
- Комплект включає набір Т-подібних планок, шайб та гвинтів.
Сервопривод Hitec HS-485HB Deluxe - стандарт.
Наша пропозиція також включає кабелі та сервоконтролери.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Маса | 45 г |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,059 кг |
| Висота | 38 мм мм |
| Подавайте напругу | 6,0 В |
| Сервопривод — Діапазон | 180 ° |
| Сервопривод — швидкість | 0,18 сек/60° |
| Ширина паковання | 6,3 см |
| глибина паковання | 4,6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 735 ₴


