Опис продукту: Сервопривід TowerPro SG-5010 - стандартний
Аналоговий стандартний сервопривід з двома підшипниками від TowerPro. Робоча швидкість 0,16 с/60°, крутний момент 6,5 кг*см (0,637 Нм) - ці параметри змінюються в залежності від заданої робочої напруги, деталі в специфікаціях. Він охоплює діапазон руху від 0° до 180°. Сервомеханізм використовується для точного і швидкого управління положенням механізму, що робить його ідеальним рішенням для аматорської та професійної робототехніки, конструювання дистанційно керованих моделей і навіть для роботи промислових машин. Розміри: 40 x 20 x 41 мм. Вага: 48 г. Кріпильні елементи в комплекті.
Сервоприводи в Ботланді
Аналогові сервоприводи також дуже міцні та стійкі до пошкоджень. Їхня конструкція розроблена, щоб витримувати великі навантаження та працювати в суворих умовах. Крім того, вони прості у використанні та не вимагають спеціальних навичок, що робить їх ідеальними для початківців.
Технічні характеристики сервоприводу TowerPro SG-5010 - Стандартні
- Напруга живлення: від 4,8 В до 6,0 В
- Діапазон руху: від 0° до 180°
- Розміри: 40 x 20 x 41 мм
- Вага: 48 г
- Параметри для 4,8 В:
- Крутний момент: 5,2 кг*см (0,51 Нм)
- Швидкість: 0,20 сек/60°
- Параметри для 6.0 В:
- Крутний момент: 6,5 кг*см (0,637 Нм)
- Швидкість: 0,16 сек/60°
- Комплект включає набір Т-подібних планок, шайб та гвинтів.
Сервопривід TowerPro SG-5010 - стандартний.
Наша пропозиція також включає кабелі та сервоконтролери.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Маса | 48 г |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,059 кг |
| Висота | 41 мм мм |
| Подавайте напругу | 6,0 В |
| Сервопривод — Діапазон | 180 ° |
| Сервопривод — швидкість | 0,16 сек/60° |
| Ширина паковання | 8 см |
| глибина паковання | 11 см |
- Ціна: 1 525 ₴


