Опис товару: Кроковий двигун JK35HY28-0504 200 кроків/об 10 В / 0,5 А / 0,1 Нм
Біполярний кроковий двигун, чотирипровідний. Він має роздільну здатність 200 кроків на оберт (1,8 градуса). Він живиться від мережі 10 В і споживає струм 500 мА на котушку. Крутний момент становить 1 кг*см (0,1 Нм). Розміри 35 x 35 x 26 мм (NEMA 14).
Застосування крокових двигунів:
- принтери
- Пристрої з ЧПК
- 3D-принтери
- лазерні пристрої
- маніпулятори
Аксесуари
Наш магазин також пропонує аксесуари, що полегшують роботу крокових двигунів:
- 5-міліметрова монтажна маточина - дозволяє монтувати механічні компоненти на валу двигуна
- Контролер крокового двигуна - прості у використанні, невеликі модулі, що дозволяють керувати напрямком, швидкістю та роздільною здатністю.
| Ми також підготували інструкції з підключення різних типів крокових двигунів. |
Характеристики крокового двигуна JK35HY28-0504
- Роздільна здатність: 200 кроків/об (1,8 °)
- Номінальна напруга: 10В
- Струм споживання на котушку: 0,5 А
- Опір котушки 20 Ом
- Індуктивність обмотки: 13,5 мГн
- Утримуючий момент 1 кг*см (0,1 Нм)
- Розподілення: біполярне (чотири дроти)
- Діаметр вала: 5 мм
- Вага: 140 г
- Стандарт: NEMA 14
- Розміри: 35 x 35 x 26 мм (без валу)
Подробиці в технічній документації.
Кроковий двигун JK35HY28-0504 200 кроків/об 10 В / 0,5 А / 0,1 Нм.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 35 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,14 кг |
| Висота | 26 мм мм |
| Кроковий двигун — кріплення | NEMA14 |
| Кроковий двигун — опір котушки | 20 Ом |
| Кроковий двигун — струм на обмотку | 0,5 А |
| Напруга живлення від | 10,0 В |
| Подавайте напругу | 10,0 В |
| Ширина паковання | 5,5 см |
| глибина паковання | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 855 ₴




