Опис продукту: Кроковий двигун JK42HS48-2504 200 кроків/об 3.1V / 2.5A / 0.47Nm
Біполярний кроковий двигун, чотирипровідний. Має роздільну здатність 200 кроків на оберт (1,8 градуса). Живиться від напруги 3,1 В, споживає струм 2500 мА на котушку. Крутний момент становить4,8 кг*см(0,47 Нм). Розміри 42 x 42 x 48 мм (NEMA 17).
Кроковий двигун JK42HS48-2504 200 кроків/об 3,1 В / 2,5 А / 0,47 Нм.
Технічні характеристики крокового двигуна JK42HS48-2504
- Роздільна здатність: 200 кроків/об (1,8 °)
- Номінальна напруга: 3,1 В
- Споживання струму на котушку: 2,5 А
- Опір котушки 1,25 Ом
- Індуктивність обмотки: 1,8 мГн
- Момент утримання 4,8 кг*см (0,47 Нм)
- Розподілення: біполярне (чотири дроти)
- Діаметр вала: 5 мм
- Вага: 350 г
- Стандарт: NEMA 17
- Розміри: 42 x 42 x 48 мм (без вала)
Аксесуари
Наш магазин також пропонує аксесуари, що полегшують роботу крокових двигунів:
- 5-міліметрова монтажна маточина - дозволяє монтувати механічні компоненти на валу двигуна
- Контролер крокових двигунів – прості у використанні, компактні модулі, що дозволяють керувати напрямком, швидкістю та роздільною здатністю. Ми також підготували інструкції щодо підключення різних типів крокових двигунів.
Застосування крокових двигунів:
- принтери
- Пристрої з ЧПК
- 3D-принтери
- лазерні пристрої
- маніпулятори
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 48 ммм |
| Висота паковання | 6 см |
| Кроковий двигун — роздільна здатність | 200 кроків |
| Кроковий двигун — тип | біполярний розлад |
| Кроковий двигун — індуктивність | 1,8 мГн |
| Напруга живлення від | 3,1 В |
| Подавайте напругу | 3,1 В |
| крутний момент | 4,8 кг*см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 065 ₴




