Опис продукту: Кроковий двигун JK42HS48-0806 200 кроків/об 6.0 В / 0.8 А / 0.31 Нм
Цей однополярний шестипровідний кроковий двигун має роздільну здатність 200 кроків на оберт (1,8 градуса). Він працює від живлення 6 В і споживає 800 мА на котушку. Його крутний момент становить 3,17 кгс⁻¹ (0,31 Н·м). Розміри 42 x 42 x 48 мм (NEMA 17).
Аксесуари для двигуна
Наш магазин також пропонує аксесуари, що полегшують роботу крокових двигунів:
- 5-міліметрова монтажна маточина - дозволяє монтувати механічні компоненти на валу двигуна
- Контролер крокових двигунів – прості у використанні, компактні модулі, що дозволяють керувати напрямком, швидкістю та роздільною здатністю. Ми також підготували інструкції щодо підключення різних типів крокових двигунів.
Застосування крокових двигунів:
- принтери
- Пристрої з ЧПК
- 3D-принтери
- лазерні пристрої
- маніпулятори
Технічні характеристики крокового двигуна JK42HS48-0806
- Роздільна здатність: 200 кроків/об (1,8 °)
- Номінальна напруга: 6 В
- Споживання струму на котушку: 0,8 А
- Опір котушки 7,5 Ом
- Індуктивність обмотки: 6,3 мГн
- Момент утримання 3,17 кг*см (0,31 Нм)
- Розподілення: однополярне (шість проводів)
- Діаметр вала: 5 мм
- Вага: 350 г
- Стандарт: NEMA 17
- Розміри: 42 x 42 x 48 мм (без вала)
Деталі в технічній документації.
Кроковий двигун JK42HS48-0806 200 кроків/об 6,0 В / 0,8 А / 0,31 Нм.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 42 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,373 кг |
| Висота | 48 ммм |
| Кроковий двигун — кріплення | NEMA17 |
| Кроковий двигун — опір котушки | 7,5 Ом |
| Кроковий двигун — струм на обмотку | 0,8 А |
| Напруга живлення від | 6,0 В |
| Подавайте напругу | 6,0 В |
| Ширина паковання | 10 см |
| глибина паковання | 7,3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 835 ₴




