Опис продукту: Кроковий двигун JK42HS48-0406 200 кроків/об 12 В / 0,4 А / 0,31 Нм
Уніполярний кроковий двигун, шестипровідний. Має роздільну здатність 200 кроків на оберт (1,8 градуса). Живиться від напруги 12 В, споживає струм 400 мА на котушку. Крутний момент становить3,17 кг*см(0,31 Нм). Розміри 42 x 42 x 48 мм (NEMA 17).
Технічні характеристики крокового двигуна JK42HS48-0406
- Роздільна здатність: 200 кроків/об (1,8 °)
- Номінальна напруга: 12 В
- Споживання струму на котушку: 0,4 А
- Опір котушки 30 Ом
- Індуктивність обмотки: 25 мГн
- Момент утримання 3,17 кг*см (0,31 Нм)
- Розподілення: однополярне (шість проводів)
- Діаметр вала: 5 мм
- Вага: 350 г
- Стандарт: NEMA 17
- Розміри: 42 x 42 x 48 мм (без вала)
Технічне креслення та детальні дані доступні в документації.
Кроковий двигун JK42HS48-0406 200 кроків/об 12V / 0.4A / 0.31Nm.
Аксесуари
Наш магазин також пропонує аксесуари, що полегшують роботу крокових двигунів:
- 5-міліметрова монтажна маточина - дозволяє монтувати механічні компоненти на валу двигуна
- Контролер крокових двигунів – прості у використанні, компактні модулі, що дозволяють керувати напрямком, швидкістю та роздільною здатністю. Ми також підготували інструкції щодо підключення різних типів крокових двигунів.
Застосування крокових двигунів:
- принтери
- Пристрої з ЧПК
- 3D-принтери
- лазерні пристрої
- маніпулятори
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 48 ммм |
| Висота паковання | 5,5 см |
| Кроковий двигун — роздільна здатність | 200 кроків |
| Кроковий двигун — тип | універсальний |
| Кроковий двигун — індуктивність | 25 мГн |
| Напруга живлення від | 12,0 В |
| Подавайте напругу | 12,0 В |
| крутний момент | 3,17 кг*см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 785 ₴




