
Індуктивний зарядний пристрій Delock 1.1 A 65919 65919 Тип виходу: USB-C (мама), чорний, сірий 6017195
2 180 ₴
- В наявності
- Код: 6017195
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Універсальний зарядний пристрій для мобільних пристроїв DeLOCK 65919, чорний, сірий, бездротовий USB-зарядний пристрій, швидка зарядка в приміщенні

Характеристики продукту
- Сумісність із зарядкою: універсальна
- Тип зарядки: в приміщенні
- Джерело живлення: USB
- Чорний, сірий
- Довжина кабелю: 1 м Світлодіодні індикатори
- Швидка зарядка Бездротова зарядка
- Максимальна вихідна напруга: 9 В

Опис
За допомогою цієї зарядної станції Delock із сертифікацією Qi ваш мобільний пристрій можна заряджати бездротовим способом. Завдяки індукції, зарядні кабелі більше не потрібні, а роз'єми захищені. Зарядний пристрій підтримує швидку зарядку до 7,5/10 Вт для відповідно обладнаних смартфонів.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delock |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний струм заряджання | 1,1 А |
| Розміри | (Ш x В) 88 мм x 7 мм |
| Тип продукту | Індукційний зарядний пристрій |
| Ширина вироби | 88 мм |
| висота продукту | 7 мм |
| ідентифікатор сертифікації Qi | 4206 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 180 ₴




