
Осьовий вентилятор Adda 92 x 92 x 25 мм, 24 В постійного струму
Характеристики продукту
- Осьовий вентилятор, 24 В постійного струму
- З двома кабелями, кожен довжиною 290 мм
Опис
Осьовий вентилятор Adda 92 x 92 x 25 мм, 24 В постійного струму. Вентилятор з двома напрямними, кожен довжиною 290 мм.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОГОЛОШЕННЯ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення (діапазон) | 21,6 - 26,4 В постійного струму |
| Життєва сила | 70 000 годин |
| Колір | Чорний |
| Максимальна температура | +70 °С |
| Максимальний робочий об'єм | 46,2 дБ |
| Мінімальна робоча напруга | 21,6 В постійного струму |
| Номінальна напруга | 24 В постійного струму |
| Тип підшипника | кульковий підшипник |
| Швидкість обертання/кількість обертів | 3300 об./хв |
| висота продукту | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 380 ₴

