
NMB Minebea 3115PS-23W-B30 Осьовий вентилятор 230 В/АС 54 м³/год (Д x Ш x В) 80 x 80 x 38 мм 6017226
2 380 ₴
- В наявності
- Код: 6017226
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
NMB Minebea 3115PS-23W-B30 / Вентилятор з кульковими підшипниками відповідає найвищим стандартам якості. Напрямок обертання проти годинникової стрілки, якщо дивитися з боку крильчатки; вихлоп здійснюється над опорами.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрата повітря | 54 м3/год |
| Вихідна потужність (макс.) | 0,9 м3/мин |
| Волість | 8 Вт |
| Довжина виробу | 80 мм |
| З'єднувальні компоненти | відкриті кінці кабелю |
| Кількість дротів | 2 |
| Максимальне споживання струму | 70 мА |
| Матеріал | алюминийполикарбонат |
| Модель із каталогу виробника | 3115PS-23W-B30 |
| робоча напруга | 230 В змінного струму |
| Рівень шуму макс. | 38 дБА |
| Тип підшипника | кульковий підшипник |
| Ширина вироби | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 380 ₴

