
Світлодіодна трубка V-TAC 2162876 LED 36 Вт = 6430 Вт денне біле світло 36 лм 6026593
2 800 ₴
- Під замовлення
- Код: 6026593
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Світлодіодна трубка LED 36 Вт = 6430 Вт денного білого світла EEK: E (A - G) LED

Характеристики продукту
- Потужність = 36 Вт
- Загальний світловий потік = 6430 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- білий денний світ
Характеристика
- Оснащений високоефективним чіпом CREE SMD, він надійніший та довговічніший. Потужне світлодіодне джерело світла з високою світловою ефективністю 130 лм/Вт. Можна підключити до 6 пристроїв. Повний захист від води, пилу та корозії – клас захисту IP65. Розроблений для максимальної ефективності та мінімального відблиску. Відмінне тепловідведення. Підходить для парковок, складів, гаражів, складських доків, майстерень тощо.
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Продукт, інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,20833 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Волість | 36 Вт |
| Глибина продукту | 1500 мм |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діапазон індексу передавання кольору | 80 |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Колірна гама | 4000 - 4000К |
| Колірна температура (Кельвін) | 4000 К |
| Максимальна температура | +40 °С |
| Матеріал | ПК |
| Мінімальний світловий колір | 4000 К |
| Попит на енергію | 36 кВтч/1000 |
| Розміри | (Ø x В) 1500 мм x 58 мм |
| Світловий потік (люмен) | 36 лм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | світлодіодна трубка |
| Тривалість життя (приблизно) | 50 000 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴








