
Світлодіодна трубка G5 26 Вт = 49 Вт теплий білий EEK: E (A - G) T5

Характеристики продукту
- Потужність = 26 Вт
- Загальний світловий потік = 3600 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 3000 K
- теплий білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 185 г |
| Відповідає потужності (діапазону) | 40 Вт - 59,9 Вт |
| Довжина виробу | 1463 мм |
| Загальний світловий потік | 3600 лм |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Колір | Білий |
| Колірне кодування | 830 |
| Кількість перемикачів | 200000 |
| Розміри | (Ø x В) 18,5 мм x 18,5 мм |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Стан | Нове |
| Тип | Т5 |
| Тривалість життя (приблизно) | 50000 годин |
| Форма лампи | Т5 |
| Час запалювання | 0,50 сек |
| Ширина вироби | 18,5 мм |
| висота продукту | 18,5 мм |
| диапазон мощности | 20 Вт — 39,9 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 180 ₴


