
Світлодіодна лампа Philips LED 77369400 14 Вт = 120 Вт 2000 лм теплий білий 1 шт. 6026602
2 693 ₴
- В наявності
- Код: 6026602
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Philips LED 77369400 LED 14 Вт = 120 Вт теплий білий стрижнеподібний

Характеристики продукту
- Потужність = 14 Вт
- Загальний світловий потік = 2000,00 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 3000 K
- теплий білий
Характеристика
- Ідеальна заміна галогенним лампам R7S, з білим світлодіодним світлом та тривалим терміном служби.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 1 лампа
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 140 г |
| Відповідає потужності (діапазону) | 100 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Да |
| Діаметр виробу | 2,9 см |
| Загальний світловий потік | 2000,00 лм |
| Клас енергоефективності | Д (А - Г) |
| Колірна гама | 3000 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 3000 К |
| робоча напруга | 230 В |
| Світловий потік (люмен) | 2000 лм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Форма цибулини | Стрижнеподібний |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 693 ₴


