
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075754713 E-27 6,5 Вт = 55 Вт теплий білий 2 шт. 6026603
2 693 ₴
- В наявності
- Код: 6026603
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075754713 LED E-27 6,5 Вт = 55 Вт теплий білий колір, форма відбивача

Характеристики продукту
- Потужність = 6,5 Вт
- Загальний світловий потік = 725 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2200 K
- теплий білий
Опис
Світлодіодні лампи з регульованою яскравістю, вінтажне видання. Характеристики продукту: Світлодіодні лампи, що живляться від мережевої напруги. Скляна лампа. Термін служби: до 15 000 годин. Кут променя: до 360°. Регульована яскравість. Переваги продукту: Дуже низьке споживання енергії. Миттєве 100% світло, без часу на прогрівання. Легка заміна стандартних лампочок. Лампи з інноваційною світлодіодною технологією "filament". Галузі застосування: Ідеально підходять для декоративних інсталяцій, домашнього використання, загального освітлення. Тільки для зовнішнього використання за умови відповідного розсіяного освітлення.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Світлодіодні лампи з регульованою яскравістю, вінтажне видання
- Світлодіодні лампи для мережевої напруги
- Скляна лампа
- Термін служби: до 15 000 годин
- Кут променя: до 360°
- Регульована яскравість
- Гарна якість світла; індекс передачі кольору R:80; постійна колірна точка
- Низьке споживання енергії
- Миттєве 100% світло, без часу на прогрівання
- Легка заміна стандартних лампочок
- Лампи з інноваційною світлодіодною технологією "filament"
- Галузі застосування: Ідеально підходить для декоративних інсталяцій, домашнього використання, загального освітлення
- Тільки для зовнішнього використання за умови відповідного зовнішнього освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 46 г |
| Вміст | 2 шт. |
| Довжина виробу | 143 мм |
| Загальний світловий потік | 725 лм |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Колір | Прозорий |
| Колірне кодування | 822 |
| Кут випромінювання | 300° |
| Максимальна температура | +40 °С |
| Попит на енергію | 7 кВтч/1000 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е-27 |
| Стан | Нове |
| Ширина вироби | 64 мм |
| висота продукту | 64 мм |
| диапазон мощности | 5 Вт — 7,4 Вт |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 693 ₴

