
Segula 55618 LED G9 4.5 Вт = 35 Вт теплий білий цоколь

Характеристики продукту
- Потужність = 4,5 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Опис
для всіх поціновувачів вінтажного стилю та шанувальників шикарного образу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Світлодіодна ручка G9 4.5W 2700K матова
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 20 г |
| Відповідає потужності (діапазону) | 25 Вт — 39,9 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Да |
| Діаметр виробу | 20 мм |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 35 Вт |
| Клас енергоефективності | Ф (А - Г) |
| Колір | мат |
| Колірне кодування | 927 |
| Кут випромінювання | 330° |
| Постійність кольору (SDCM) | 6 |
| Розміри | (Ø x Д) 20 мм x 70 мм |
| Світловий потік (люмен) | 400 лм |
| Стан | Нове |
| Тривалість життя (приблизно) | 20 000 годин |
| Цвет светодиода | теплий білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴


