
Світлодіодна лампа Philips 929001920502 LED 2G11 24 Вт біла
Характеристики продукту
- Потужність = 24 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- білий
Опис
Світлодіодна лампа CorePro LED PLL – чудова альтернатива традиційним компактним люмінесцентним лампам. CorePro LED PLL працює як звичайні компактні люмінесцентні лампи (HF) PL-L/TC-L. Це інноваційне світлодіодне рішення пропонує економію енергії порівняно з традиційними рішеннями.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Світлодіод PLL для EVG не призначений для роботи з напругою 230 В. Світлодіод CorePro PLL сумісний зі стандартними ЕКГ відомих брендів. Будь ласка, перевірте сумісність перед встановленням.
з перевіреними ЕКГ зі списку сумісності на сайті www.philips.de/LEDtube.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,160000 кг |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 38 мм |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Колір | різнобарвний |
| Колірна температура (Кельвін) | 4000 К |
| Попит на енергію | 29 кВтч/1000 |
| Розміри | (Ø x Д) 38 мм x 535 мм |
| Світловий потік (люмен) | 3400 лм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Тривалість життя (приблизно) | 30000 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 180 ₴

