
Світлодіодний прожектор Megaman MM41902 GU10 11W теплий білий

Характеристики продукту
- Потужність = 11 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2800 K
- теплий білий
Опис
Одна для всіх – одна фара – два кути променя. Відрегулюйте кут, натискаючи на переднє скло.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 900 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 245 г |
| Довжина виробу | 82 мм |
| Збереження потужності наприкінці терміну експлуатації | 70% |
| Клас енергоефективності | Ф (А - Г) |
| Колір | Білий |
| Колірне кодування | 828 |
| Кут випромінювання | 24°45° |
| Максимальна температура | 40 °С |
| Постійність кольору (SDCM) | 3 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | ГУ10 |
| Сила світла (кіндела) | 5000/2000 |
| Стан | Нове |
| Технічні характеристики ламп | регулювання інтенсивності освітлення |
| Час запалювання | 0,50 сек |
| диапазон мощности | 10 Вт - 19,9 Вт |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 887 ₴


