
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075269729 E-27 4 Вт = 28 Вт 300 лм теплий білий 1 шт. 6026611
2 180 ₴
- В наявності
- Код: 6026611
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075269729 Світлодіодна лампа E-27 4 Вт = 28 Вт теплий білий овальна форма

Характеристики продукту
- Потужність = 4 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2000 K
- теплий білий

Опис
Світлодіодні лампи, вінтажне видання. Характеристики продукту: Світлодіодні лампи, що живляться від мережевої напруги. Лампи без ртуті. Термін служби: до 15 000 годин. Кут променя: до 360°. Переваги продукту: Дуже низьке енергоспоживання. Миттєве 100% світло, без часу на прогрівання. Легка заміна стандартних лампочок. Лампи з інноваційною світлодіодною технологією "filament". Галузі застосування: Побутове використання. Загальне освітлення. Тільки для зовнішнього використання у зовнішніх світильниках (мінімальний клас захисту IP65). Ідеально підходить для декоративних інсталяцій.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 300 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 280 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Димований (світлодіодний) | Да |
| Діаметр виробу | 200,0 мм |
| Життєва сила | 15 000 годин |
| Клас енергоефективності | Г (А - Г) |
| Колірна гама | 2000 - 2000 тыс. |
| Колірна температура (Кельвін) | 2000 К |
| Кут випромінювання | 340° |
| Максимальна температура | +40 °С |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Попит на енергію | 4 кВтч/1000 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е-27 |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність | Е27 |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 180 ₴


