
Підсачок для водоростей, екстра трикутний Oase 84318, (Д x Ш x В) 38 x 39 x 19 см 6026633
2 693 ₴
- В наявності
- Код: 6026633
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Підсачок для водоростей, екстра трикутний
Характеристики продукту
- Стабільна мережа для важких навантажень
- Довга та телескопічна ручка
- Міцний та довговічний
Опис
Підсачок для водоростей, екстра трикутний Oase 84318, (Д x Ш x В) 38 x 39 x 19 см
Комплект поставки
- Сачок для водоростей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oase |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 440 г |
| Довжина виробу | 38 см |
| Максимальна довжина палиці | 60-150 см |
| Мін. довжина палиці | 60 см |
| Тип продукту | сачок |
| Ширина вироби | 39 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 693 ₴
