
brennenstuhl®Connect Zigbee Door and Window Contact TFK CZ 01

Характеристики продукту
- Виявляє відкриття та закриття дверей і вікон. Сповіщення на мобільний телефон або планшет. Безкоштовний додаток brennenstuhl®Connect.

Опис
Контактний пристрій для дверей та вікон brennenstuhl®Connect Zigbee TFK CZ 01. Інтелектуальний моніторинг вашого будинку, квартири, гаража та заміського будинку зручно та з будь-якого місця за допомогою застосунку brennenstuhl®Connect. Для налаштування та використання контактного пристрою для дверей та вікон TFK CZ 01 Zigbee потрібен шлюз Brennenstuhl Connect Zigbee, артикул 1294060.
Характеристика
- Датчик дверей/вікна виявляє відкриття та закриття дверей і вікон і надсилає сповіщення на ваш мобільний телефон або планшет. Зручний моніторинг вікон і дверей у всьому світі через безкоштовну систему Brennenstuhl®Connect. Можливість керування іншими продуктами Brennenstuhl®Connect Smart. Практична функція історії дозволяє точне відображення виявлених рухів у часі. Батарейка CR2450 і клейка подушечка в комплекті.
Коментарі
Для налаштування та керування датчиком руху потрібен шлюз Connect Zigbee № 1294060.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | window |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова станція | необхідний |
| Джерело живлення | батарія |
| Колір | Білий |
| Максимальна дальність | 30 м |
| робоча напруга | 3 В |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Тип продукту | Дверно-оконійний стик |
| Ширина вироби | 36 мм |
| висота продукту | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 180 ₴












