
HT1E 1-канальний приймач

Характеристики продукту
- Функція засувки або кнопки
- Код безпеки Rolling Code – найвищий рівень безпеки
- Збереження даних у разі відключення електроенергії
Опис
Одноканальний приймач HT1E захищений від прослуховування та втручання. З'єднання між передавачем (HT8S та HT5S) та приймачем захищене шифруванням AES128 та включає «плавний код», що робить кожен пакет, доставлений приймачу, унікальним та неповторним. Приймач підтримує до 32 різних передавачів серії HT, які можна запрограмувати в приймач одним натисканням кнопки.
Характеристика
- Відкриття та закриття даху, вікон, тентів
- Контролюється дверима, воротами або бар'єрами.
- Підключення до насосів, систем кондиціонування повітря та зрошення
- Керування електричними, гідравлічними та пневматичними системами.
Комплект поставки
- HT1E 1-канальний приймач
- Інструкція користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Гідравлічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова станція | не потрібно |
| Довжина виробу | 69 мм |
| Число каналів | 1 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 69 x 58 x 25 мм - |
| Споживана потужність | макс. 80 мА |
| Тип продукту | Радіоприймач |
| Ширина вироби | 58 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 887 ₴


