
Опис
Датчик руху з кутом виявлення 180° для зручного перемикання освітлення. Подвійний кабельний ввід. Клемна колодка зі штекером та заднім кабельним вводом. Регулювання виявлення та дальності завдяки технології повороту та нахилу з кульовою головкою. Придатний для настінного монтажу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 66 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антибактеріальне лікування | ЛОЖЬ |
| Без галогенів | істинний |
| Глибина продукту | 80 мм |
| Колір | Білий |
| Комутована потужність | 800 Вт |
| Кут виявлення | 180 ° |
| Максимальна дальність | 10 м |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Настроювання затемнення | 5 - 1000 люкс |
| Підходить для настінного монтажу | істинний |
| Робоча температура | від -20 °C до +40 °C |
| Розміри | (Ш x В x Г) 55 x 66 x 80 мм - |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | накладной монтаж |
| Сумісно з Amazon Alexa | ЛОЖЬ |
| Сумісно з Google Асистентом | ЛОЖЬ |
| Ширина | 55 |
| висота продукту | 66 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 380 ₴

