
Датчик руху
Характеристики продукту
- IP44
- Кут виявлення 140°
- Дальність 15 м
Опис
Датчик руху з кутом виявлення 140° та діапазоном регулювання 5-2000 лк. Поворотна головка.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Honeywell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 260 г |
| Встановлення часу | 10 сек — 4 хв хв |
| Довжина виробу | 105 мм |
| Кут виявлення | 140° |
| Місце призначення | дім зовні |
| Потужність перемикання (лампочки) | 1200 Вт |
| робоча напруга | 230 В/50 Гц |
| Сертифікат опору | IP44 |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0,59 Вт |
| Тип перемикного контакту | реле |
| Ширина вироби | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 180 ₴


