
Опис
RST® CLASSIC Зв'язувальний матеріал
Подвійне з'єднання
Кількість полюсів 5
Штучний роз'єм
Тип з'єднання: гвинтове.
Номінальна напруга: 250 В
Номінальний струм 20 А
Кабельні стяжки 10 - 14 мм
Codierfarbe / Kontakteinsatz türkisblau
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Подвійне з'єднання
Кількість полюсів 5
Штучний роз'єм
Тип з'єднання: гвинтове.
Номінальна напруга: 250 В
Номінальний струм 20 А
Кабельні стяжки 10 - 14 мм
Codierfarbe / Kontakteinsatz türkisblau
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 93.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналітер RAL-номера/контактна вставка | 5018 |
| Без галогенів | істинний |
| Діаметр кабелю | 10-14 мм |
| Контактний матеріал | CuZn |
| Кількість полюсів | 5 |
| Мoдель | Плуг |
| Макс. безперервна термостійкість контактної частини | 100 °С |
| Матеріал корпусу | Поліамід (ПА) |
| Номінальна напруга | 250 В |
| Переріз з'єднувального дроту (тонкопроволочний) | 0,75-4 мм2 |
| Пожежне навантаження | 0,512 кВт·ч |
| Роз'єм А | чоловічий роз'єм |
| Сертифікат опору | IP66 |
| Стан | Нове |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Тип з'єднання | Гвинтове з'єднання |
| Тип замку | Вбудований у штекерний роз'єм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 887 ₴

