
Подовжувач із захистом від перенапруги Brennenstuhl Secure-Tec 1159540366, захисний роз'єм, Кількість розеток: 6 6026760
2 800 ₴
- Під замовлення
- Код: 6026760
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Подовжувач із 6 розетками та захистом від перенапруги
Характеристики продукту
- Струм витоку 19,5 кА
- Захист від дітей
Опис
Цей подовжувач із захистом від перенапруги та 6 розетками, розташованими під кутом 45°, забезпечує оптимальний захист цінних електроприладів вдома та в офісі. Він оснащений 2-полюсним вимикачем з підсвічуванням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0 |
| Довжина виробу | 405 мм |
| Кількість розеток | 6 |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна напруга | 230 В змінного струму |
| робоча напруга | 230 В змінного струму |
| Тип кабелю згідно з DIN/VDE | H05VV-F 3G 1,5 мм² |
| Тип роз'єму живлення | запобіжний з'єднувач |
| Функції сокетів | захист від перенапруги з вимикачем блокування від дітей |
| Ширина вироби | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴

