
Подовжувач Hama 00137259 із захистом від перенапруги

Характеристики продукту
- Розетки можна перемикати окремо
- Ідеально підходить для блоків живлення
- З захистом від перевантаження та контакту

Опис
6-контактний подовжувач Hama призначений для підключення до 6 окремо перемиканих електричних пристроїв. Вбудований захист від перенапруги захищає підключені пристрої від перенапруги, наприклад, через непрямі лінії електропередач.
Удари блискавки. Вбудовані монтажні отвори дозволяють легко монтувати їх на стіну за допомогою гвинтів, а шість підсвічених вимикачів дозволяють окремо вмикати та вмикати підключені пристрої. Це робить цей подовжувач ідеальним для комп'ютерів, Hi-Fi систем, майстерень тощо. Завдяки додатковому підсвіченому двополюсному головному вимикачу всі розетки можна вмикати та вимикати. Завдяки більшій відстані між окремими розетками та поворотним на 90° вставкам розеток, подовжувач Hama ідеально підходить для блоків живлення. Подовжувач також має візуальний індикатор захисту від перенапруги та захисту від дотику.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Удари блискавки. Вбудовані монтажні отвори дозволяють легко монтувати їх на стіну за допомогою гвинтів, а шість підсвічених вимикачів дозволяють окремо вмикати та вмикати підключені пристрої. Це робить цей подовжувач ідеальним для комп'ютерів, Hi-Fi систем, майстерень тощо. Завдяки додатковому підсвіченому двополюсному головному вимикачу всі розетки можна вмикати та вимикати. Завдяки більшій відстані між окремими розетками та поворотним на 90° вставкам розеток, подовжувач Hama ідеально підходить для блоків живлення. Подовжувач також має візуальний індикатор захисту від перенапруги та захисту від дотику.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Оптичний індикатор функції
- великі відстані між окремими розетками
- Вставки для торцевих головок, повернуті на 90°
- інтегровані підвісні очі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAMA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1,40 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальна потужність | 3500 Вт |
| Місце призначення | дім |
| робоча напруга | 230 В |
| Спосіб встановлення | монтажні отвори |
| Тип продукту | Мережевий фільтр із захистом від перенапруги |
| Функції відтворення | оптичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 380 ₴



