
Світлодіодна панель

Характеристики продукту
- Потужність = 15 Вт
- Загальний світловий потік = 1200 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- білий

Опис
Надійні, енергоефективні професійні світлодіодні панелі. Панельні світильники ProjectLine є енергоефективними та підходять для стель з відкритими балками стандартного розміру. Цей панельний світильник ідеально підходить для робочих середовищ завдяки неймовірно природному білому світлу та єдиному коефіцієнту відблисків (UGR) 19. Низькі значення UGR означають низький рівень відблисків, що призводить до приємно освітлених робочих місць та підвищення загальної продуктивності.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Панель ProjectLine 15W 3030 40K NIGHT
- Інструкція користувача
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 740 г |
| Волість | 15 Вт |
| Довжина виробу | 340 мм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Колір | Білий |
| Колірна температура (Кельвін) | 4000 К |
| Кут випромінювання | 120° |
| Матеріал | Метал |
| робоча напруга | 230 В |
| Світловий потік (люмен) | 1200 лм |
| Стан | Нове |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Цвет светодиода | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 180 ₴



