
Світлодіодний стельовий світильник Brilliant Buffi G90356A26 24 Вт 2400 лм 6026774
3 170 ₴
- Під замовлення
- Код: 6026774
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Світлодіодна стельова панель Buffi

Характеристики продукту
- Потужність = 24 Вт
- Загальний світловий потік = 2400 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- холодний білий

Опис
Зовнішній вигляд простий, але застосування панелі Buffi універсальне. Чи то на робочому місці, чи у вітальні, Buffi вражає всюди, де потрібне достатнє освітлення та висока енергоефективність. Довговічна світлодіодна технологія робить ці світильники як енергоефективними, так і нейтрально-білими. Нейтральне біле світло створює неупереджену, але приємну атмосферу. Усі необхідні монтажні елементи входять до комплекту.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Лампа
- Монтажний матеріал
- Листівка
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1864 г |
| Волість | 24 Вт |
| Довжина виробу | 395 мм |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Попит на енергію | 20 кВтч/1000 |
| робоча напруга | 230 В |
| Світловий потік (люмен) | 2400 лм |
| Тип продукту | світлодіодний стельовий світильник |
| Ширина вироби | 395 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 170 ₴


