
Кімнатний термостат Finder 1T.01.0 1T.01.0 накладного монтажу 1 шт. 6026791
3 400 ₴
- Під замовлення
- Код: 6026791
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Механічний кімнатний термостат
Колір білий
1 вимикач 16А
Індикатор живлення
Діапазон температур + 7…+30 °C
IP20
Колір білий
1 вимикач 16А
Індикатор живлення
Діапазон температур + 7…+30 °C
IP20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відобразити | Немає |
| Довжина виробу | 44 мм |
| Максимальне настроювання температури | 30 °С |
| Розміри | (Д x Ш x В) 44 x 79,6 x 79,6 мм |
| Спосіб встановлення | накладной монтаж |
| Тип продукту | Хатний термостат |
| висота продукту | 79,6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴
