
Опис
Циліндричний запобіжник SITOR, 14x51 мм, 20 A, aR, Un AC: 690 В, Un DC: 600 В, DC згідно з UL, індекс ударника. Напівпровідникові запобіжники SITOR 3NE, 3NC захищають силові напівпровідники від впливу коротких замикань. Система безпеки SITOR від Siemens, як важливий компонент захисних компонентів SENTRON для електроустановок, забезпечує ефективний захист людей, обладнання та системи шляхом безпечного вимкнення у разі перевантаження або короткого замикання. Сфера застосування також включає перетворювачі частоти із запобіжниками на вході та в ланці постійного струму, а також системи ДБЖ та плавні пускові пристрої для двигунів. Основні характеристики запобіжників Siemens SITOR: 1. Надшвидкі характеристики спрацьовування порівняно з традиційними запобіжниками NH. 2. Силові напівпровідники також надійно захищені у разі короткого замикання. 3. Стандарт якості Siemens забезпечує дуже хорошу відповідність характеристикам. 4. Циліндричні запобіжники SITOR схвалені відповідно до IEC та UL, а здебільшого також CCC, і тому можуть використовуватися у всьому світі. 5. Частково підходить для встановлення в цокольних блоках запобіжників NH, роз'єднувачах запобіжників NH та роз'єднувачах запобіжників.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Номінальний струм | 20 А |
| Виробник | Siemens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимикальна здатність | 100 кА |
| Вміст | 1 шт. |
| Клас експлуатації | аR |
| Номінальна напруга | 690 В |
| Розмір | 14x51 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пружні | змінного струму |
| Характеристика випуску | Інший |
| висота продукту | 51 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 887 ₴

