
Автоматичний вимикач захисного відключення Schneider Electric R9R22240 A 40 A 0,03 A 230 V 6026813
2 499 ₴
- В наявності
- Код: 6026813
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 40 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0 |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 78,5 мм |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальний струм — округлений | 40 А |
| Стан | Нове |
| Тип тригера | A |
| Ширина вироби | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴
