
Складана сумка-візок Toolcraft, 60 кг

Характеристики продукту
- Вантажопідйомність 60 кг
- Швидке та легке встановлення

Опис
Візок-мішок Toolcraft легкий і маневрений, а завдяки простому механізму складання його швидко готовий до використання або можна скласти для зберігання. Він витримує до 60 кг.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Простий механізм складання
- Легкий та спритний
Комплект поставки
- Візок для сумок x 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3 кг |
| Довжина виробу | 385 мм |
| Матеріал | ППсталь |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Розміри (завантажувальна зона) | 385 х 240 мм |
| Розміри після складання | 385 х 700 х 54 мм |
| Шини | поліпропілен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 887 ₴







