
Плоский візок Meister Werkzeuge 0821420 для деревини Максимальне навантаження: 300 кг 680 мм x 290 мм x 98 мм Кількість роликів 6
2 693 ₴
- В наявності
- Код: 6026846
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Транспортний візок, фанера

Характеристики продукту
- 6 протиковзких точок
- Підходить для довгих меблів

Опис
Транспортний візок із 6 колесами, який також можна використовувати на делікатних підлогах, таких як ламінат, а завдяки ширині 68 см його також можна використовувати для транспортування довгих меблів.
Характеристика
- Матеріал: фанера
- Розміри вантажної поверхні: 680 x 290 мм
- Товщина плити: 18 мм
- 6 протиковзких точок
- 6 коліс з ТПЕ
- Діаметр колеса: 75 мм
- Висота: 98 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meister |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина виробу | 680 мм |
| Колір | Коричневий |
| Максимальне навантаження | 300 кг кг |
| Розміри | (Д x Ш x В) 680 x 290 x 98 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина вироби | 290 мм |
| висота продукту | 98 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 693 ₴





