Опис продукту: Bambu Lab Liquid Glue - рідкий клей для 3D-друку
Рідкий клей Bambu LabЦей спеціалізований клей, розроблений для 3D-друку, ідеально підходить для використання з такими матеріалами, як PLA, ABS та PETG. Він сумісний з різноманітними поверхнями, включаючи низькотемпературні пластини, високотемпературні пластини та текстуровані пластини PEI. Використання рідкого клею Bambu Lab забезпечує надійне склеювання, усуваючи ризик відпадання або деформації надрукованих моделей.
Наша пропозиція також включає інші продукти від Bambu Lab - ознайомтеся з ними!
Bambu Lab Liquid Glue - рідкий клей для 3D-друку.
Рекомендовані налаштування
| Матеріал | Температура столу |
|---|---|
| НЛА | від 40°C до 60°C |
| ABS | від 90°C до 100°C |
| ПЕТГ | від 60°C до 80°C |
| ПЕТ | від 80°C до 100°C |
| ТПУ | від 30°C до 45°C |
| АСА | від 90°C до 100°C |
Ідеально підходить для використання з такими матеріалами, як PLA, ABS та PETG.
Ідеально підходить для використання з такими матеріалами, як PLA, ABS та PETG.
Спеціальні функції
- Відмінне зчеплення- забезпечує ідеальне зчеплення моделей з поверхнею, мінімізуючи ризик помилок під час друку
- Легко чистити- клей легко видаляється з поверхні відбитка та моделей, після друку просто очистіть робочу платформу та нижню частину моделі водою
- Екологічний та безпечний- інгредієнти клею екологічно чисті та безпечні для людей, він також має менш інтенсивний запах порівняно з традиційними клеями
Технічні характеристики
- Колір: прозорий
- Розроблено для матеріалів: PLA, ABS, PETG, PET, TPU, ASA
- Можна мити водою: так
- Консистенція: липка
- Агрегатний стан: рідкий
- Місткість: 60 мл
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,109 кг |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 18,4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 165 ₴


